^Zpět
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NOVINKY - NEWS

FENY - FEMALES

FOTO-VIDEO GALERIE

ČLÁNKY - ARTICLES

Rezervace štěňátek

 

REZERVACE ŠTĚŇÁTEK a REZERVAČNÍ POPLATEK

Jakým způsobem probíhá rezervace štěňátka u nás?

Štěňátko si můžete zamluvit dopředu, ještě před narozením. Budete v pořadníku podle toho, kdy si štěně rezervujete.

První krok je zavolat nám a po té zaslat  email s písemnou rezervací. Vybíráme rezervační poplatek 20% z kupní ceny před narozením štěňátka, který je zavazující a tudíž nevratný a podložený řádnou rezervační smlouvou.

Tím máte štěně dopředu rezervované  a dál ho nebudeme dál nabízet dalším zájemcům. Zbytek rezervačního poplatku tj.30%  doplatíte po narození štěňátek. Je to z toho důvodu, že nevíme dopředu, jaké pohlaví a v jakém počtu se narodí. Proto se čeká, až na porod. Tímto máte štěně u nás na 100% rezervované. Rezervační poplatek je nevratný. Vratný je pouze v případě, že se nám nenarodí požadované pohlaví a budoucí zájemce nechce čekat na další vrh nebo by štěně uhynulo před odběrem.

50 den po narození můžou štěňátka odejít do nových domovů. Budou čipovaná, nekupírovaná, zkontrolovaná poradcem chovu a také veterinářem, očkovaná  a pravidelně každých 14 dní odčervená.

 

ODCHOV ŠTĚŇÁTEK:

Štěnátka jsou rozena doma , kde jsou zhruba do 21 dne života.

Jakmile jsou schopna se začít přikrmovat, přestěhujeme je ven do kotce.

Takže, pokud je zima, jsou štěňátka od nás zvyklá žít rovnou venku v kotci.

Zhruba v 1 měsíci jsou pouštěna do venkovního výběhu, kde si můžou hrát a dovádět.

Chodí k nám návštěvy i s malými dětmi, takže základní socializace našich štěňátek určitě probíhá. Individuálně se snažím s každým štěňátkem dělat trochu poslušnosti na pamlsek a také se od malinka učí tahat se o hadr a ostatní hračky.

 

Odkazy

Připojen

Právě přítomno: 97 hostů a žádný člen